За минулий тиждень з 26 червня по 02 липня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 5 ДТП, у яких 10 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 361 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 38; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –14; створення аварійної ситуації – 4; порушення правил проїзду перехресть – 36; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 10; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 55. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Про службу

16.12.2010 от admin

Державна автомобільна інспекція є складовою частиною системи МВС.

До складу Державтоінспекції входять департамент Державтоінспекції МВС, управління (відділи) Державтоінспекції головних управлінь МВС у Автономній Республіці Крим, м. Києві та Київській області, управлінь МВС в областях, м. Севастополі, відділи (відділення) Державтоінспекції районних і міських органів внутрішніх справ.
Державтоінспекція у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Положенням про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ, нормативними актами МВС.
Основними завданнями Державтоінспекції є:
• реалізація в межах своєї компетенції державної політики щодо забезпечення безпеки дорожнього руху;
• організація контролю за додержанням законів, інших нормативних актів з питань безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища від шкідливого впливу автомототранспортних засобів (далі — транспортних засобів);
• удосконалення регулювання дорожнього руху з метою забезпечення його безпеки та підвищення ефективності використання транспортних засобів;
• виявлення та припинення фактів порушення безпеки дорожнього руху, а також виявлення причин і умов, що сприяють їх вчиненню.

Рубрики: | Коментування вимкнуто