За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На вихідних працівники ДАІ області долучилися до Дня довкілля

27.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

На вихідних на Кіровоградщині відбулося велике прибирання. Облаштувати та прибрати вулиці, подвір’я, парки, площі вийшли усі небайдужі кіровоградці. Не залишилися осторонь від загальнообласних заходів і працівники підрозділів Державтоінспекції області.

Наводили лад на територіях, що прилягають безпосередньо до службових будівель. Адже щодня підрозділи ДАІ приймають чимало відвідувачів. Отже, інспектори ДАІ старалися не лише для себе, а й для громадян: аби затишні та охайні адміністративні приміщення радували оточуючих.

Із ентузіазмом та завзяттям працівники ДАІ підмітали, прибирали сміття, висаджували дерева і квіти, білили та фарбували. Суботня толока вдалась на славу. І цього разу вартові доріг довели: якщо беруться за якусь справу, то виконають її з усією відповідальністю до кінця і на совість.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто