За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На автодорозі «Київ – Одеса» травмовано пішохода

25.07.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   23 липня 2011 року на 255 км автодороги сполученням «Київ – Одеса», водій автобуса «СЕТРА S215 HD», 40-річний громадянин Білорусії, рухаючись в напрямку м. Київ, здійснив наїзд на пішохода, який переходив проїзну частину дороги поза пішохідним переходом.

  В результаті пригоди пішохода, 27-річного жителя м. Ульянова, з травмами було госпіталізовано до Ульяновської ЦРЛ.

   Шановні пішоходи! Переходьте вулицю на позначених пішохідних переходах або там, де рух регулюється світлофором. Ні в якому разі не перебігайте дорогу перед транспортними засобами, що рухаються, адже це може призвести до непоправної біди. Обмежте своє пересування по дорозі в темний час доби та в умовах недостатньої видимості. Пам’ятайте, що дотримання Вами Правил дорожнього руху, дисциплінованість і уважність – гарантія безпеки для кожного!

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто