За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ повернули жителю Знам’янського району викрадений мопед

21.07.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   13 липня 2011 року  до Знам’янського райвідділу міліції звернувся 53-річний житель смт. Пантаївка, який повідомив, що в ніч на 13 липня невідомі особи незаконно заволоділи його мопедом «Сабур», який він залишив біля під’їзду будинку в с. Веселе. 

   Дана інформація була передана працівникам ДАІ, що обслуговують Знам’янський район, і почалися пошуки транспортного засобу.

   Проведеними оперативно-розшуковими заходами за скоєння даного злочину був затриманий 15-річний  мешканець м. Кривий Ріг.

     Що стосується мопеду, то його правоохоронці повернули власнику.

       З початку року, працівниками ДАІ області із 55 викрадених транспортних засобів власникам було повернуто 44.

        Шановні водії! Залишаючи свій транспортній засіб, навіть на деякий час без догляду, прийміть необхідні міри, щоб за Вашої відсутності ним не змогли скористатись.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто