За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Увага! Розшук!

01.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

У ніч на 30 березня 2015 року із домоволодіння по вулиці Леніна у селі Серебряне Світловодського району невідомі особи незаконно заволоділи автомобілем ІЖ-408, державний номерний знак 317-39ДП, синього кольору, 1983 року випуску, номер двигуна – 3857584.

Державтоінспекція Кіровоградщини звертається до всіх мешканців Світловодського району та області, що володіють будь-якою інформацією з цього приводу, з проханням зателефонувати за номером 35-75-06 або 102.

Шановні водії! Не залишайте свій автомобіль без нагляду, нікому не довіряйте ключі від свого авто і не варто економити гроші на встановлення сучасних протиугінних систем. Але якщо все ж таки Ваш автомобіль викрали, Державтоінспекція в Кіровоградській області рекомендує водіям не займатися пошуками самостійно. Необхідно негайно звернутися до найближчого підрозділу органів внутрішніх справ.

Рубрики: Новини, Увага! Розшук! | Коментування вимкнуто