За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині в управлінні ДАІ відбулась робоча зустріч керівників підрозділів ДАІ області

31.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Учора в актовій залі управління Державтоінспекції Кіровоградщини відбулася робоча зустріч керівників підрозділів ДАІ області, командирів стройових підрозділів ДПС ДАІ та особового складу апарату УДАІ.

Т.в.о. начальника управління ДАІ УМВС України в області підполковник міліції Олег Тарасенко довів до відома присутніх основні вимоги керівництва Департаменту ДАІ МВС України щодо попередження випадків корупції серед підлеглого особового складу та попередив про відповідальність кожного за вчинення корупційних дій.

Начальник відділу кадрового забезпечення майор міліції Юлія Михайлова навела характерні випадки резонансних затримань корумпованих чиновників в Україні, висвітлених у засобах масової інформації останнім часом, та звернула увагу присутніх на невідворотність покарання, яке слідуватиме за такими діями.

Олег Іванович, звертаючись до колег, наголосив на необхідності ввічливого та тактовного ставлення до учасників дорожнього руху, а також на наданні всебічної допомоги тим людям, які потрапили у скрутне становище на дорозі.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто