За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Анатолій Сіренко: «Поборемо корупцію разом»

30.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Кардинальні зміни, що відбуваються в житті українського суспільства, викликають посилену увагу до питання протидії корупції. Звідусіль лунають найрішучіші заклики боротьби з корупційними проявами. Щоденні випуски новин констатують факти затримання нових чиновників «на гарячому». Все це свідчить, що Україна таки зрушила з мертвої точки.В народі продовжують звучати розмови про зловживання з боку працівників ДАІ, насамперед інспекторів дорожньо-патрульної служби. Звичайно такі розповіді завдають відчутної шкоди як авторитету служби так і інституту державної влади в цілому. Низку соціальних передумов корупційним діянням наразі намагається вирішити влада. Але багато що залежить від нас самих.

Боротися необхідно не лише з тими, хто отримує неправомірну винагороду, а й з тими, хто її пропонує. Якщо правильно функціонує суспільство, то в ньому немає місця корупції. Департамент ДАІ, під час проведення негласних перевірок роботи підпорядкованих підрозділів на лінії, неодноразово фіксував факти очевидної провокації хабара з боку порушників Правил дорожнього руху. Лише за поточний рік задокументовано 360 випадків пропозиції неправомірної вигоди працівникам ДАІ з боку учасників дорожнього руху. По 160 з них уже відкрито кримінальні провадження. Шановні громадяни, нам усім слід закарбувати в свідомості, що кожен повинен відповідати за свої проступки. Працівник ДАІ, який вимагає від порушника кошти, має понести визначене Кримінальним кодексом покарання та залишити лави служби. Але й водій, який допустив порушення ПДР, повинен визнати це та внести до бюджету країни встановлений чинним законодавством штраф, а не шукати шляхи його уникнення. Лише за таких умов ми будемо гідно виглядати в очах один-одного.Наразі Державтоінспекція розгорнула широкомасштабну інформаційну кампанію з попередження корупційних діянь під час нагляду за дорожнім рухом. У містах та на автодорогах з інтенсивним рухом уже розміщено 260 білбордів тематичного змісту. На них розміщено у тому числі й телефон моєї приймальні (044-272-57-52). Охоче почую всіх, хто надасть інформацію про корупційні діяння з боку працівників Державтоінспекції. Жодне звернення не залишиться без перевірки. Винні понесуть відповідальність.
Начальник ДДАІ МВС
Анатолій Сіренко

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто