За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині процес оплати штрафу за порушення правил дорожнього руху стане простішим

27.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Відтепер на Кіровоградщині наряди ДПС заступатимуть на службу по нагляду за безпекою дорожнього руху із мобільними терміналами. Керівництво обласної філії управління АТ «Ощадбанк» передало Державтоінспекції області 41 POS-термінал для безготівкової оплати штрафів.

Днями в управлінні ДАІ УМВС України в Кіровоградській області керівники підрозділів ДАІ отримали мобільні термінали та прослухали роз’яснювальну лекцію співробітників апарату про те, яким чином ними користуватися під час нагляду за дорожнім рухом, та складання протоколів про адміністративні правопорушення відносно порушників ПДР.

З метою спрощення процедури сплати штрафів за порушення ПДР у Кіровоградській області, як і в цілому по державі, у нинішньому році розпочате використання нарядами ДАІ терміналів оплати, що дозволяють здійснити сплату штрафу за допомогою платіжної картки безпосередньо на місці винесення постанови про адміністративне порушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Сплата штрафу на місці порушення – це насамперед добровільна особиста справа кожного учасника дорожнього руху. Якщо водій згоден з аргументами інспектора ДАІ і визнає свою провину в скоєнні адміністративного правопорушення, то він може скористатися послугою та сміливо сплатити штраф через банківський платіжний термінал, для цього водієві, який порушив ПДР, необхідно мати при собі банківську картку.

У свою чергу нагадуємо, що порушення, за які передбачено вилучення посвідчення водія або ж санкція передбачає вирішення справи в суді, до такої оплати не підлягають.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто