За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція України нагадує велосипедистам правила безпечної поведінки на дорозі

27.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Щороку навесні на наших дорогах більшає двоколісних транспортних засобів. Варто пам’ятати, велосипедисти – одна з найбільш вразливих категорій учасників дорожнього руху. Тому ДАІ радить водіям зважати на двоколісних сусідів по руху, а велосипедистам – не забувати про уважність та обережність на дорозі.  «Наразі в Україні активно розвивається велосипедний рух», – зазначає начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, – «Державтоінспекція України всіляко підтримує такий вид дозвілля, однак просить не забувати – Правила дорожнього руху обов’язкові до виконання для кожного». У любителів двоколісних транспортних засобів, як і у інших учасників дорожнього руху є як права, так і обов’язки. Аби велосипедні прогулянки приносили тільки задоволення, пам’ятайте про основні правила безпечної їзди на велосипеді:
- велосипед повинен бути обладнаний світловідбивачами; спереду білого, позаду червоного, а по боках жовтогарячого кольору;
- використовуйте велошоломи, яскравий одяг та світлоповертаючі жилети;
- не забувайте одягатися максимально яскраво та їздити у жилетах жовтогарячого кольору зі світлоповертаючими смугами;
- подбайте про справність свого транспортного засобу;
- рухатися проїзною частиною дозволяється тільки з 14-річного віку.
Не нехтуйте власною безпекою, і хай вам щастить!

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто