За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині інспектори ДПС взяли участь в навчальних стрільбах

31.01.2015 от Сектор профілактичної роботи

Інспектори дорожньо-патрульної служби стройових підрозділів ДАІ Кіровоградщини взяли участь в проведенні тренувальних стрільб працівниками відділу кадрового забезпечення УДАІ. Основна мета проведення таких практичних занять – вдосконалення практичних навиків з вогневої підготовки інспекторів дорожньо-патрульної служби.

Щодня, заступаючи на службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху, протидії злочинності на автотранспорті та охороні громадського порядку, інспектори ДПС можуть зустрітися із потенційною небезпекою. Від того, яка в них реакція, практичні навики із стрільби, можливо, в екстремальних ситуаціях, під час захисту від протиправних посягань ймовірних злочинців, залежатимуть: як їх власні життя і здоров’я, а також життя та здоров’я оточуючих громадян.

Перед початком навчальних стрільб працівники відділу кадрового забезпечення провели цільовий інструктаж з інспекторами, прийняли заліки із теоретичних знань та заходів безпеки під час користування табельною вогнепальною зброєю. Після того, як інспектори ДПС ДАІ склали іспити, вони були допущені до практичних стрільб.

«Такі стрільби у подальшому планується проводити постійно, – зазначила начальник ВКЗ УДАІ майор міліції Юлія Михайлова. Саме вони покликані підготувати працівників ДАІ до нелегких реалій сьогодення, під час захисту прав та свобод громадян, а молодих співробітників – до самостійного несення служби».

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто