За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Інспектори ДАІ патрулюють дороги на автомобілях зі світловими сигналами

30.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   Відповідно до Наказу №131 «Про затвердження змін до інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС» інспектори дорожньо-патрульної служби управління Державтоінспекції у Кіровоградській області патрулюють дороги державного значення на автомобілях з увімкненими світловими сигналами синього кольору.

   Мова йде про патрулювання на дорогах державного значення між стаціонарними постами і без таких постів у межах території обслуговування. Разом з тим зазначимо, що у межах населених пунктів не передбачено розміщення патрулів ДПС з ввімкненими світловими сигналів.

  Крім того, інспектори ДПС ДАІ патрулюватимуть автодороги державного значення, а саме – на аварійно небезпечних ділянках дороги. 

  Вищевказані нововведення у роботі інспекторів дорожньо-патрульної служби ДАІ були введені з метою профілактики дорожньо-транспортних пригод і надання допомоги учасникам дорожнього руху.

    В інструкції передбачені норми, відповідно до яких встановлено, що маршрут патрулювання наряду ДПС ДАІ визначається командиром (начальником) підрозділу ДАІ. При цьому, патрулювання на транспортному засобі здійснюється з ввімкненими  спеціальними світловими сигнальними пристроями синього кольору.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто