За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Вимагають хабар – телефонуйте в Управління ДАІ

22.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   УДАІ УМВС України в Кіровоградській області проводить активну боротьбу з хабарництвом. У зв’язку з цим співробітники УДАІ  звертаються до жителів Кіровоградщині з проханням обов’язково повідомляти у випадку, якщо хто-небудь із співробітників органів внутрішніх справ вимагає від вас грошей.

    Для фіксації правопорушень, скоєних інспекторами цілодобово працює «телефон гарячої лінії УДАІ УМВС в Кіровоградській області».

  За всіма повідомленнями громадян проводяться службові розслідування й приймаються відповідні заходи реагування.
        Номер «гарячої лінії»  УДАІ МВС України в Кіровоградській   області  -   (0522) 35-75-33.
      Слід зазначити, що з початку року працівниками ДАІ задокументовано 47 фактів спроби дачі хабарів водіями інспекторам, за якими порушено 3 кримінальних справ.

      Співробітники управління ДАІ нагадують, що відповідальність несе як хабарник, так і особа, яка пропонує хабар (згідно ст. 369 Кримінального кодексу України, дача хабара є таким же злочином, як і його отримання).

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто