За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ забезпечували безпеку руху учасників жалобної ходи з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

24.11.2014 от Сектор профілактичної роботи

22 листопада мешканці та гості міста Кіровоград, представники влади та громадськості зібралися на Соборній площі обласного центру, біля пам’ятника Ангелу-охоронцю, аби вшанувати та згадати жертв Голодомору 1932-33 років.

Учасники пройшли вулицею Великою Перспективною у Кіровограді, мирною ходою вшанували пам’ять загиблих під час Великого Голоду. Колона кіровоградців на чолі з керівниками усіх органів влади пройшла центральною вулицею міста від Соборної площі до Фортечних валів, до пам’ятного знаку Жертвам голодоморів та політичних репресій.

Біля хреста представники різних конфесій провели молебень за українцями, які загинули від штучного голоду. Згодом присутні запалили свічку пам’яті, вшанували жертв Голодомору покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини надійно охороняли та забезпечували комфортне безперешкодне пересування учасників ходи.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто