За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

У м. Кіровограді сталась чергова дорожньо-транспортна пригода

31.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

29 жовтня на перехресті вулиць Кірова та Преображенської в обласному центрі водій автомобіля Урал при повороті ліворуч не виконав вимогу дорожнього знаку «Дати дорогу», не надав перевагу в русі автобусу БАЗ-2215 та зіткнувся з ним. На момент зіткнення в салоні автобуса перебувало 14 пасажирів. У результаті аварії постраждали дві пасажирки маршрутки, яких з травмами різного ступеню доставили до лікувальних закладів м. Кіровограда.

У свою чергу, Державтоінспекція Кіровоградської області нагадує! Шановні учасники дорожнього руху! Будьте взаємоввічливими, уважними та обережними на шляхах! Не порушуйте правила дорожнього руху! Пам’ятайте, що наші життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху, лише у наших з вами руках!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто