За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині тривають профілактичні заходи «Зброя, вибухівка»

29.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

Працівники ДАІ Кіровоградщини продовжують виявлення та припинення правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та протидію злочинності, пов’язаної з використанням автотранспортних засобів.

Учора, під час нагляду за дорожнім рухом в обласному центрі, на одній із центральних вулиць, інспекторами ДПС взводу ДПС із обслуговування м. Кіровограда, у межах операції «Зброя, вибухівка», у водія автомобіля «Хайфей» було виявлено спецзасіб під гумову кулю ATMACA STARTER 16612 (гладкоствольна зброя), калібром 9 мм, із трьома набоями. На місце події одразу була викликана слідчо-оперативна група, яка вилучила зброю та направила на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Наразі за даним фактом триває розслідування.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто