За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ Кіровоградщини завжди готові прийти на допомогу учасникам дорожнього руху

27.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

Із настанням складних погодних умов ускладнюється і рух транспортних засобів. Для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху Державтоінспекція області цілодобово проводить обстеження маршрутів патрулювання та, у разі виявлення ускладнення в русі транспортних засобів на території області, робить усе можливе для усунення цих недоліків.

Особливу увагу інспектори ДАІ звертають на взаємодопомогу на дорозі. Важливо не залишатися осторонь від чужої біди, адже завтра у такому становищі може опинитися будь-хто.

Наприклад, днями інспектори дорожньо-патрульної службу підрозділів Державтоінспекції області несли службу в посиленому режимі, у зв’язку із виборчим процесом, котрий відбувається у нашій державі. Нинішнього року цієї пори додалося турбот працівникам ДАІ і завдяки погодним примхам природи. Несподівано задощило, а легкий морозець перетворив проїжджу частину дороги на слизький накат. Водії ж, як виявилося, не всі були готові до подібних змін у дорожньому русі. Тому деякі з них виявилися безпорадними на дорогах Кіровоградщини.

Працівники ДАІ патрулюють свою територію обслуговування та надають посильну допомогу всім учасникам дорожнього руху: і консультативну, і практичну.

Олексій, водій вантажівки, мешканець одного з райцентрів Кіровоградщини: «Якби не працівники ДАІ, то мені довелося б сутужно. Приїхав у Кіровоград, розвантажився, пізно вже було, залишився ночувати, а вранці не зміг завестися. Замерзло паливо у баці – ні нагрітися, ні їхати. Пішки йти до заправки – це час, а як же машину залишити? Під’їжджають хлопці-даішники – питають: «Що сталося?». Розказую, потім вони поїхали. Через деякий час під’їжджають – привезли речовину для солярки. Дуже вдячний, дуже. Час зараз такий, що мало хто зупиниться. А працівники ДАІ – завжди допомагають».

«Найпоширеніші випадки допомоги – це консультативна допомога, – розповідає інспектор ДПС роти ДПС ДАІ при УМВС України в області прапорщик міліції Олександр Тесля, – зупиняються водії, щоб запитати дорогу, який напрямок кращий, чи можна проїхати в тому чи іншому напрямку, якщо погіршуються погодні умови. Звичайно, підказуємо, направляємо, як краще проїхати, декому радимо перечекати, якщо є можливість, підказуємо, де знаходяться об’єкти дорожнього сервісу, особливо, якщо людина з іншого регіону і малознайома з Кіровоградщиною». 

Досить часто у водіїв автівок стаються технічні поламки у дорозі. І у цих випадках, їм на допомогу приходять працівники ДАІ. Інспектори ДПС, здійснюючи нагляд за дорожнім рухом, не лише виявляють та припиняють його порушення, а й допомагають його учасниками уникнути будь-яких неприємностей на дорозі. Того дня ми поспілкувалися із багатьма водіями: як місцевими, так і гостями нашого краю. Приємно було чути від них слова вдячності на адресу кіровоградських вартових доріг. Більшість зазначали, що лише завдячуючи працівникам ДАІ, їм свого часу вдалося уникнути серйозних негараздів на дорозі.

Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує: за складних погодних умов усім учасникам дорожнього руху потрібно бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

ДАІ Кіровоградщини закликає водіїв: слідкуйте за технічним станом автомобіля. На час складних погодних умов краще відмовитися від дальніх поїздок, особливо це стосується перевезення дітей.

Якщо ви все-таки сіли за кермо, користуйтеся пасками безпеки, не перевищуйте швидкість, дотримуйтеся безпечної дистанції та правил паркування, не намагайтеся робити різкі маневрування на проїзній частині, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто