За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ України закликає учасників дорожнього руху бути більш уважними на дорогах в день виборів

24.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

Державтоінспекція України звертається до всіх учасників руху з проханням бути більш уважними та дотримуватися додаткових заходів безпеки на дорогах 26 жовтня, у день виборів до Верховної Ради.

«У цей день на всі виборчі дільниці впродовж дня буде слідувати велика кількість виборців, що вимагає від водіїв зосередженості та неухильного виконання правил дорожнього руху, особливо на перехрестях, а також в зонах зупинок громадського транспорту та пішохідних переходів», – наголошує начальник ДАІ України Анатолій Сіренко.

Державтоінспекція рекомендує водіям знижувати швидкість руху до самої мінімальної в місцях обмеженої видимості, бути особливо уважними при проїзді ділянок з інтенсивними пішохідними потоками.

Крім того, водіям транспортних засобів необхідно надавати перевагу в русі літнім пішоходам, а також тим, хто буде перетинати проїзну частину дороги на інвалідному візку.

Пішоходам так само не варто забувати про увагу. Перед початком переходу дороги необхідно завжди витримати невелику паузу, правильно оцінити дорожню обстановку в обох напрямках руху автомобілів, не виходити на проїзну частину на жовтий сигнал світлофора, при зміні сигналів світлофорного об’єкту, а також із-за стоячих транспортних засобів.

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто