За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На сьогодні на Кіровоградщині зафіксовано 16 спроб дачі хабара працівникові ДАІ

27.08.2014 от Сектор профілактичної роботи

Державтоінспекція продовжує виявляти учасників дорожнього руху, які намагаються уникнути відповідальності за скоєне правопорушення, пропонуючи хабара інспекторам ДАІ.  За короткий проміжок часу затримано 455 таких керманичів авто, з яких лише  на Кіровоградщині – 16 таких прикрих випадків.

Днями, у Новоархангельському районі, працівники ДАІ затримали водія, який під час оформлення адміністративних матеріалів намагався «відкупитися» від правоохоронців. Так, під час нагляду за дорожнім рухом в одному із сіл району за порушення ПДР інспектори ДАІ зупинили 22-річного місцевого мешканця. Під час перевірки документів та розмови з керманичем, останній за нескладання адміністративного протоколу запропонував та намагався дати грошову винагороду в розмірі 100 гривень. Дану подію зареєстровано до Єдиного обліку, купюру номіналом 100 гривень вилучено та долучено до матеріалів справи.

Подібна подія сталась і в селищі Олександрівка, де працівники ДАІ зупинили автомобіль ВАЗ-2107, водій якого порушив правила дорожнього руху. Останній під час оформлення адміністративних матеріалів запропонував та намагався дати грошову винагороду в розмірі 50 гривень. Дану подію зареєстровано до Єдиного обліку, купюру номіналом 50 гривень вилучено та долучено до матеріалів справи.

За порушення ПДР на горе – водіїв складено адміністративні протоколи та винесено постанови про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів. Наразі за даними фактами проводяться перевірки.

Учасників дорожнього руху, які хочуть «відкупитися» від інспектора ДПС і дають йому хабар, не дивлячись на багаторазові попередження працівників ДАІ про незаконність таких дій, не меншає.

Державтоінспекція нагадує, що за пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі, ч.1 ст. 369 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

Узагалі на території нашої держави затримано 455 керманичів авто, які намагалися уникнути відповідальності за скоєне правопорушення, пропонуючи хабар інспекторам ДАІ.

Відносно 147 водіїв уже відкрито кримінальне провадження за ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто