За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ в обласному центрі в салоні одного з автомобілів виявили зброю

25.07.2014 от Сектор профілактичної роботи

У ніч на 25 липня інспектори дорожньо-патрульної служби взводу ДПС відділення ДАІ з обслуговування м. Кіровограда під час нагляду за дорожнім рухом, у ході проведення профілактичної операції «Зброя, вибухівка», у центральній частині обласного центру зупинили автомобіль Рено Кенго, під керуванням місцевого мешканця. У салоні автівки на передньому сидінні було виявлено ніж з довжиною леза близько 60 см.

У подальшому, за згодою власника, після проведення огляду транспортного засобу правоохоронцями було виявлено та вилучено магазин з 4-ма набоями та пістолет (револьвер), калібру 5,6 мм.

На магазині та пістолеті маються пошкодження номерів, що унеможливлює ідентифікацію зброї. Усі вилучені предмети направлені на експертизу.

Інформація про дану подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводяться слідчі дії.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто