За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги громадян!

30.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

З початку року за позовами громадян судовими установами в порядку кодексу адміністративного судочинства України було скасовано шість постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.
Таку інформацію озвучив заступник начальника УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Дмитро Селезньов.
За всіма фактами було проведено службові перевірки. У підсумку до дисциплінарної відповідальності притягнуто шістьох працівників Державної автомобільної інспекції області.
Справедливість і законність у прийнятті рішень – основна вимога, яку ставить перед працівниками відомства керівництво УМВС. Ці питання перебуватимуть на постійному контролі.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто