За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Блокпости на головних автошляхах Кіровоградської області

30.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині правоохоронці разом з активістами встановили вже понад десяток блокпостів. Мета створення – нагляд за дорожнім рухом, за безпекою дорожнього руху, охорона громадського порядку, виявлення фактів незаконного перевезення зброї.

Їх розмістили на головних автошляхах та дорогах державного значення. Рух на дорозі частково обмежили за допомогою бетонних брил. На блокпостах цілодобово чергують співробітники ДАІ, міліція та громадські активісти. Особливу увагу приділяють гостям із сусідніх регіонів та країн. Кількість таких блокпостів планують збільшити майже вдвічі.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто