За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ забезпечували комфортне пересування учасників традиційної ходи у Кіровограді

28.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

26 квітня мешканці та гості міста, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники влади та громадськості зібралися на центральній площі міста аби вшанувати пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Традиційною ходою під супроводом оркестру учасники пройшли вулицею Великою Перспективною до пам’ятника жертвам Чорнобиля, де хвилиною мовчання і поминальними квітами вшанували загиблих ліквідаторів катастрофи.

Працівники  Державтоінспекції Кіровоградщини  надійно охороняли та забезпечували комфортне безперешкодне пересування учасників ходи.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто