За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини проводить весняне обстеження доріг

28.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

З метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації 2014 року, в період з 20 березня по 20 квітня 2014 року, проводиться весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів. Огляд буде проводитись у два етапи: з 20 по 31 березня – підготовчий та з 01 до 20 квітня – практичний етап.

Під час підготовчого етапу буде визначено склад комісій, складено спільні графіки комісійних обстежень, проведено підготовку виробничих баз та спеціальної дорожньої техніки. Під час практичного етапу буде проведено комісійні обстеження, визначено необхідні обсяги ремонтних робіт та ліквідовано виявлені недоліки в експлуатаційному утриманні вулично-дорожньої мережі.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто