За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини вшанували пам’ять загиблих інспекторів ДАІ

22.08.2013 от Сектор профілактичної роботи

22 серпня о 10-й годині працівники Державтоінспекції Кіровоградщини запалили свічки та вшанували пам’ять хвилиною мовчання тих інспекторів ДАІ, які ціною свого життя забезпечували безпеку на дорогах нашого регіону.

У такий спосіб інспектори долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку», яка традиційно проводиться 22 серпня, в день пам’яті працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто