За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Результати профілактичних заходів “Митний контроль”

19.08.2013 от Сектор профілактичної роботи

З 26 липня по 16 серпня 2013 року Державтоінспекція області спільно з Кіровоградською митницею Державної митної служби України проводила цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Митний контроль». Мета заходів – виявлення та документування фактів незаконного перебування на території області транспортних засобів та порушення їх власниками правил митного режиму.

Іноземці на своєму авто після перетину державного кордону вітчизняними дорогами можуть їздити до двох місяців. Українці в праві перебувати за кермом такого автомобіля не більше десяти днів. Проте зараз існують схеми реалізації нелегальних авто, однією з найпоширеніших є продаж через мережу Інтернет. Ціна на нерозмитнений транспортний засіб іноземного виробництва може бути такою ж як ціна на вітчизняну стареньку автівку. Різниця в ціні виникає після перетину кордону, стягується державне мито, ПДВ і акциз. Вартість одразу зростає на декілька тисяч євро. Через те, що реалізатори імпортних авто продають їх в обхід державних кордонів, Україна зазнає мільйонних збитків.

Під час рейдів, які проводить Державтоінспекція з кіровоградською митницею, інспектори в першу чергу звертають увагу на автомобілі, власниками яких є іноземні юридичні особи та водії-резиденти України, адже це найпоширеніша схема використання нерозмитнених автомобілів.

Нерідко трапляються випадки, коли на нерозмитнений автомобіль чіпляють номерні знаки, на які немає документів. На початку акції працівники ДАІ затримали автомобіль Opel, який зареєстрований у Німеччині. У водія було свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, та воно підроблене, тому пересуватися на такому автомобілі дорогами України не можна. Штрафна санкція за таке порушення – 8500 тисяч гривень, далі автомобіль евакуюють на штрафний майданчик.

На шляхах області інспектори зупиняють майже всі автомобілі із номерними знаками Євросоюзу. Працівники звіряють, чи не перебуває автомобіль у розшуку та чи водій має право керувати цим транспортним засобом. У разі відповідності всіх документів, за 5 хвилин іноземців відпускають.

За час перевірки виявлено та задокументовано 30 фактів незаконного перебування на території області транспортних засобів та порушення їх власниками правил митного режиму, з них: 12 автомобілів та 18 мопедів.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто