За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ проводить цільові профілактичні заходи під умовною назою “Митний контроль”

29.07.2013 от Сектор профілактичної роботи

З 26 липня по 16 серпня 2013 року Державтоінспекція області спільно з Кіровоградською митницею Державної митної служби України проводить цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Митний контроль». Мета заходів – виявлення та документування фактів незаконного перебування на території області транспортних засобів та порушення їх власниками правил митного режиму.

Під час заходів інспектори Державтоінспекції Кіровоградщини акцентують увагу в першу чергу на автомобілях, власниками яких є іноземні юридичні особи та використовуються водіями-резидентами України, максимально уникаючи створення незручностей під час перевірок водіїв-нерезидентів, які на законних підставах перебувають на території України.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто