За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Вітаємо переможців!

29.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

Дитячі загони ЮІР створюються для отримання дітьми знання Правил дорожнього руху та вдосконалення навиків безпечної поведінки на дорозі, виховання у них почуття відповідальності і високої культури учасника дорожнього руху.

Щорічні зльоти юних інспекторів руху, які проводяться на Кіровоградщині, – це лише частина роботи, яка на протязі багатьох років ведеться співробітниками Державтоінспекції, педагогами і школярами. Участь дітей у формуванні безпечної  культури на дорозі спонукає інших учасників дорожнього руху дотримуватися Правил і бути уважними і дисциплінованими на дорогах.

З 22 по 25 травня в Республіці Білорусь на базі дитячого табору “Дружба» у Вітебській області проходив 41 Республіканський зліт ЮІР. Поруч з кращими командами Білорусі участь у конкурсі прийняли команди з України та Росії. Нашу країну представляла команда «ДАІ – клас!»  Компаніївського району Кіровоградської області, яка неодноразово посідала перші призові місця у щорічних змаганнях серед команд юних інспекторів руху з усіх районів Кіровоградської області.

Відкриття 41-го зльоту ЮІР стало справжнім святом для учасників та гостей. Святковий парад, показові виступи роти почесного караулу, виступи дитячих колективів нікого не залишили байдужим.

Конкурси, які чекали команду України в Республіці Білорусь, дещо відрізнялися від конкурсів, в яких їм доводилося брати участь у себе на Батьківщині. Такі конкурси, як «Уважний учасник дорожнього руху»,  «Перша допомога постраждалим», «Знання ПДР», «Фігурне водіння» та інші, вимагали від кожного учасника нашої команди уважності, зосередженості та винахідливості. Згуртований, дружний і творчий колектив з Кіровоградщини високо оцінили члени журі конкурсів.

За підсумками змагань  наша команда стала переможцем 41-го Республіканського зльоту ЮІР та була нагороджена дипломами та цінними призами. Крім перемоги учасників Компаніївської команди переповнювали емоції від нових знайомств та цікавої подорожі, і ці незабутні враження діти ще довго будуть пам’ятати.

Від усієї душі вітаємо команду «ДАІ – клас!» з черговою перемогою!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто