За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Робота з дітьми – один із пріоритетних напрямків діяльності ДАІ

20.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму – один із пріоритетних напрямків діяльності Державтоінспекції Кіровоградщини. Обізнаність дітей у правилах поведінки на вулиці принесе гарні результати у майбутньому: вони стануть відповідальними водіями і пішоходами.

Впродовж усього навчального року працівники Державтоінспекції Кіровоградської області проводять у навчальних закладах уроки з безпеки руху, різноманітні конкурси та вікторини.

Так, минулого тижня інспектори ДАІ біля навчальних закладів спілкувалися з дітьми та їх батьками, проводили профілактичні бесіди щодо обов’язкового дотримання Правил дорожнього руху, нагадували правила безпечної поведінки на вулиці.

Крім того ДАІ приділяє увагу перевізникам, які здійснюють перевезення організованих груп дітей, будуть проводити профілактичну роботу з батьками, які перевозять малюків на власному транспорті, адже розпочинається сезон канікул і відпусток.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто