За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Будні Державтоінспекції

21.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

17 травня 2013 року близько 8 години ранку екіпаж ДПС, у складі інспекторів ДПС: сержанта міліції Бугайова Ігоря та молодшого сержанта міліції Поставнюка Геннадія, несли службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху по вул. Короленка в обласному центрі. Поблизу супермаркету “Копілка” працівники ДАІ помітили а/м Опель, водій котрого перебував у неадекватному стані. На вимогу працівників міліції про зупинку водій відреагував навпаки – прискорив швидкість руху. Інспектори ДПС розпочали переслідування, адже водій з кермом у подібному стані – потенційний вбивця. Поблизу четвертої лікарні їм нарешті вдалось зупинити правопорушника. Проте на вимогу пред’явити документи, горе-водій навіть не зміг чітко пояснити свої протиправні дії, так як перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння. І самостійно встояти на власних ногах не міг…

А після пропозиції проїхати до Кіровоградського обласного наркологічного диспансеру взагалі “розбушувався” – почав трощити службовий автомобіль ДПС.

У свою чергу, працівники ДАІ, згідно з вимогами статті 14 Закону України “Про міліцію”, застосували спеціальні засоби впливу – одягли на нього кайданки та викликали підмогу.  Водій же продовжував “ламати комедію” та розважати випадкових перехожих. То він представлявся пасажиром автівки, то взагалі вирішив, що він просто перехожий і до інциденту не має ніякого відношення, проте свідки та потужна доказова база розставили все на свої місця. Після приїзду слідчо-оперативної групи водій нарешті вгамувався, а можливо, почав витвережуватись. Подальшу його долю вирішить суд, який також вирішить і те, чи залишиться такий водій із правом керування. А до встановлення всіх цих обставин, а/м Опель, яким кермував правопорушник, вилучено із транспортного потоку та доставлено на зберігання до спеціального майданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів.

Державтоінспекція вкотре нагадує, що п”яний за кермом – це злочинець! Цінуйте власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто