За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв!

21.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

У відповідності до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, за погодженням з УДАІ УМВС та Службою автомобільних доріг у Полтавській області, у зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт дорожнього покриття, з 20 травня по 7 червня 2013 року рух транспорту по мосту через р.Дніпро у м.Кременчуці у нічний час з 20.00 до 04.00 буде повністю закрито.

Об’ізд буде здійснюватися через м.Світловодськ по автомобільним дорогам Н08, Т1703, Р10 та М22.

Державтоінспекція Кіровоградської області просить автомобілістів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, планувати свої маршрути з урахуванням зазначених обмежень та дотримуватися Правил дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто