За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Шановні водії та учасники дорожнього руху

28.02.2013 от Сектор профілактичної роботи

З початку року на території обслуговування Кіровоградської роти ДПС УМВС України в області, а це: дороги державного значення – ділянки шляху а/д Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Кіровоград-Кривий Ріг-Запоріжжя, Кіровоград-Платонове, Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, Південний обхід  м. Кіровограда, Знам’янка-Луганськ-Ізварине  та Київ-Одеса  сталося 7 ДТП, у яких 2 особи загинули, а 10 отримали тілесні ушкодження.

Спілкуючись із водіями транспортних засобів, командир Кіровоградської роти ДПС УМВС України в області капітан міліції Дмитро Валентинович Бриндзюк та його підлеглі зосереджують увагу учасників дорожнього руху на необхідності безумовного дотримання Правил дорожнього руху. Правоохоронці наголосили, що основними причинами скоєння дорожньо-транспортних пригод є грубе та свідоме ігнорування ПДР. Зокрема, це нехтування дорожніми знаками, що обмежують правила швидкісного режиму, порушення правил обгону та маневрування, порушення правил проїзду перехресть та порушення правил дорожнього руху пішоходами.

Під час спілкування працівники ДПС не лише обговорювали проблеми аварійності на Кіровоградщині та у державі в цілому, а й демонстрували відеоролики з місць автокатастроф, знайомили з причинами та наслідками ДТП.

Командир роти, Дмитро Валентинович Бриндзюк, говорить: «Такі зустрічі безумовно є важливими. Проблема дорожньо-транспортного травматизму є дійсно суспільною проблемою, яка турбує не лише ДАІ, а й населення. Люди стають більш обізнаними із існуючими проблемами та разом із нашими працівниками шукають шляхи їх подолання. Ми ставимо собі за мету: максимально вплинути на підсвідомість кожного учасника дорожнього руху і, таким чином, зменшити кількість порушень, що призводять до дорожньо-транспортних пригод та загиблих і покалічених у них людей. Адже безпека на дорозі залежить виключно від усіх нас: від поваги до дорожнього законодавства та один до одного!»

У свою чергу співробітники Кіровоградської роти ДПС ДАІ нагадують, що за несприятливих погодних умов керування автомобілем вимагає максимальної зосередженості. Тому, якщо ви втомилися чи погано себе почуваєте, – обов’язково відкладіть поїздку на потім. Не слід ризикувати й тим, хто ще не має достатнього водійського досвіду. Адже у складних погодних умовах навіть досвідчені водії можуть не втримати кермо.

Перед тим, як вирушити у дорогу, водіїв закликають обов’язково перевірити технічний стан автомобіля. Сідаючи за кермо, пристебнути ремінь безпеки та нагади про це пасажирам.

Керуючи автомобілем, потрібно дотримуватись безпечної швидкості, інтервалу та дистанції. Будьте особливо обережними на спусках та підйомах. Уникати складних маневрувань, адже за поганої погоди такі ризиковані віражі можуть стати причиною біди. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості слід увімкнути ближнє світло фар або протитуманні фари.

Якщо виникла необхідність зупинитися – треба знижувати швидкість поступово. Під час зупинки увімкнути аварійну сигналізацію, аби інші водії могли вчасно помітити авто.

Також командир Дмитро Бриндзюк звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням не ризикувати власними життям та здоров’ям, а також життям та здоров’ям своїх близьких та оточуючих під час участі в дорожньому русі. Намагайтесь уникати ризикованих маневрувань під час несприятливих погодних умов, до того ж під час тривалих подорожей дорогами та магістралями нашої держави, особливо в нічний час доби, відпочивайте в спеціально облаштованих для цього місцях. Будьте уважними та обережними! Щасливої вам дороги!

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто