За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Весняні пастки на дорогах нашого міста

27.02.2013 от Сектор профілактичної роботи

Весна – час складний, особливо для водіїв. Складність полягає у тому, що дорожні умови – не кращий весняний подарунок. До старих проблем наших доріг додаються і нові, створені за несприятливих погодних зимових умов. Адже значної шкоди асфальтному покриттю шляхів додають сніг, ожеледиця, мороз…

Напевне, кожен водій, хоч один раз мандруючи шляхами Кіровоградщини, а особливо обласного центру, висловлював невдоволення утриманням вулиць та доріг. Ями, вибоїни, колійність.  Маневруючи, неначе на мінному полі автомобілістам доводиться неодноразово піддавати ризику як власні життя та здоров’я, так і своїх пасажирів, а також інших учасників дорожнього руху, страждає від незадовільного утримання доріг і технічний стан автівок.

Державтоінспекцією, згідно покладених на неї завдань, постійно здійснюється контроль за станом забезпечення безпеки дорожнього руху. Однією з складових безпеки руху та недопущення дорожньо-транспортних пригод є утримання вулично-шляхової мережі у безпечному стані.

У той же час слід зазначити, що на сьогодні стан дорожнього господарства міста в значній мірі не відповідає вимогами нормативних документів щодо безпеки дорожнього руху. Навіть на окремих ділянках магістральних вулиць загальноміського значення, по яким пролягають маршрути руху пасажирського транспорту загального користування, покриття проїзної частини практично повністю зруйноване. Насамперед, це вулиці Г. Сталінграду, М. Конєва, Бєляєва, Г. Жадова, Ак. Корольова та інші. Не в кращому стані знаходяться і проспекти Промисловий, Інженерів, вулиці В. Терешкової, Київська  та інші якими рухається вантажний транспорт.

У багатьох випадках глибина вибоїн перевищує 10 см, а окремі ділянки вулиць уражені суцільною ямковістю. Наприклад, на вулиці Г. Жадова, де вона перетинається з вулицею М. Конєва, вулиця Ак. Корольова – на відрізку між вулицями Волкова та Бєляєва, вулиця Бєляєва – на відрізку від магазину «Марка» до вулиці Волкова, вулиця Шатила та багато-багато інших.

У свою чергу, Державтоінспекція м. Кіровограда вкрай стурбована тією ситуацією, яка склалась на сьогодні в утриманні вулично-шляхової мережі обласного центру. За ініціативи ДАІ із залученням представників органів місцевого самоврядування та міських комунальних організацій проведені позачергові обстеження вулично-дорожньої мережі м. Кіровограда, під час яких визначені ділянки доріг, найбільш уражені руйнуванням, де недоліки в утриманні створюють безпосередню загрозу безпеці дорожнього руху.

Відповідальними особами ДАІ видані відповідні приписи на першочергову ліквідацію розрушень, визначення аварійно-небезпечних ділянок та позначення їх попереджувальними знаками та знаками обмеження швидкості руху.

З лютого у нашому місті розпочалися косметичні ремонти доріг. Комунальники за допомогою піщаних сумішей намагаються ліквідувати найбільші ями на дорозі. Наразі все… Мотивують свою кволість у вирішенні даної проблеми браком коштів.

Державтоінспекція і тут відреагувала, проінформувавши контролюючі органи влади про реальний стан дорожнього руху в обласному центрі.

А нам з вами, шановні учасники дорожнього руху, доведеться зачекати прийняття відповідних рішень. Сподіваємось, що вони будуть позитивними. І вирішення  проблеми утримання доріг у Кіровограді зрушить з «мертвої точки»…

А поки що, шановні водії та пішоходи, наберіться терпіння та будьте уважними та обережними під час участі в дорожньому русі!

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто