За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Дітям про Правила дорожнього руху

26.02.2013 от Сектор профілактичної роботи

ДАІ Кіровоградщини знаходять  все нові профілактичні методи роботи з дітьми. І формалізм тут не допустимий, адже йдеться про життя і здоров’я маленьких громадян, освоєння ними азів законослухняності та правопорядку.

Цього тижня працівниками ДАІ була проведена зустріч з малечею в Обласному театрі ляльок. Основна мета таких заходів – профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Зустріч розпочалася з жвавої бесіди, яку проводили Світлана Олійник і Ольга Волок. Вони намагалися закласти у свідомість дітей механізм безпечної поведінки на дорозі, самоконтроль, законослухняність.

Після лекції в ігровій формі проводилися вікторини і конкурси зі знання ПДР, а далі діти із задоволенням переглядали виставу з казковими героями «Країна зорепаду».  Веселий настрій, зацікавлення дітей – хіба не найвища оцінка турботи дорослих про безпечне життя дітлахів?

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто