За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Слова вдячності на адресу вартових доріг

08.01.2013 от Сектор профілактичної роботи

На телефони гарячої лінії управління ДАІ  немало надходить звернень від мешканців області та пересічних громадян.  Приємно відзначити, що значна частина серед цих повідомлень це подяки в адресу працівників ДАІ.

Лише з початку року слова вдячності працівникам Державтоінспекції області за надану їм всебічну допомогу, особливо під  час складних погодніх умов, надіслали 54 водії.

Ось деякі з них…

-         Дякую екіпажу ДАІ Чорбі та Нечипорук за надану допомогу вибратись із снігового намету.

- Я, Ковтуненко С.М. водій автомобіля ВАЗ 2106, в дорозі в мене закінчилось пальне. Велике спасибі екіпажу ДАІ в складі прапорщика Крилова С.Г. та сержанта Алексеенка А.С., які дотягнули мене до АЗС.

- Благодарю работников ГАИ в составе экипажа: Попруги С.Н.и  Юрчака А.А. за оказанную мне помощь в замене колеса, с ув. Терещенко А.

- Прошу выразить благодарность за оказанную помощь экипажу ГАИ: Будулатий А.В. и Крылов С.Г. С уважением Сушкет С.

- Щиро дякую працівникам посту ДПС в смт. Олександрівка за ввічливість, тактовність та допомогу на дорозі. Романча О.

- Спасибо работникам ГАИ, сержанту Коваленко и старшему сержанту Карпову за оказанную мне помощь на объезной дороге Кировограда!!!

Завдяки цим коротким  але таким щирим і теплим словам вдячності можна зробити висновок , що працівники Державтоінспекції гідно несуть свій обов`язок – допомагаючи  учасникам дорожнього руху, які потрапили в складну ситуацію на дорозі.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто