За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ провели оперативно-профілактичне відпрацювання м. Кіровограда.

08.01.2013 от Сектор профілактичної роботи

З метою зміцнення дисципліни учасників дорожнього руху під час вихідних та святкових днів, припинення порушень, які є основними причинами автоаварій, 6 січня з 6.00 год. до 13.00 год. силами апарату УДАІ УМВС України в області та ВДАІ Кіровоградського МВ УМВС було проведено відпрацювання  м. Кіровограда.

Особовий склад ДАІ був націлений на попередження та недопущення скоєння дорожньо-транспортних пригод, виявлення та припинення фактів порушення Правил дорожнього руху, що безпосереднього впливають на стан аварійності, особливо це керування транспортними засобами в стані алкогольного  сп’яніння.

За період відпрацювання задіяним особовим складом було виявлено 24 порушення  Правил дорожнього руху, у тому числі 1 – керування у нетверезому стані, 11 – не надання переваги в русі пішоходу, 4 порушення правил перевезення пасажирів, 3 – обгону, 1- проїзд перехрестя на заборонений сигнал світлофору та 1 порушення допущене пішоходом.

За святкові та вихідні дні 5- 7 січня працівниками Держвтоінспекції області було виявлено 63 водії, які керували транспортним засобом у стані сп’яніння. Крім того, було задокументовано 315 порушень ПДР його учасниками, з яких:

– перевищення встановленої швидкості руху – 94 ;

– створення аварійної ситуації – 11;

– порушення правил обгону –31 ;

– порушення правил проїзду перехресть – 22;

- порушення правил проїзду пішохідних переходів – 30;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 3.

За даний період на автошляхах Кіровоградської області скоєно 3 автопригоди з потерпілими, в яких 1 особа загинула та 5 травмовані. Зареєстровано 7 ДТП без постраждалих, в яких автотранспорт одержав механічні пошкодження.

Шановні учасники дорожнього руху!

Будьте уважні на дорозі! Завжди дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

За складних погодних  умов враховуйте і стан проїзної частини, дотримуйтеся швидкісного режиму, уникайте різкого маневрування та гальмування, користуйтеся пасками безпеки!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто