За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники Державтоінспекції стали переможцями «Динаміади-2012»

22.12.2012 от Сектор профілактичної роботи

У змаганнях з мініфутболу серед силових структур області брали участь 9 команд. Крім співробітників УДАІ, які представляли команду УМВС, добре підготовленими були спортсмени ТУ МНС України в області та УСБУ.

У фінальному поєдинку за звання чемпіонів змагалися працівники ДАІ УМВС та МНС. Матч закінчився перемогою УМВС з рахунком 6:0.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто