За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Щоб дорога не стала сніговою пасткою

26.12.2012 от Сектор профілактичної роботи

Із настанням складних погодних умов ускладнився і рух транспортних засобів. Для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху Державтоінспекція області цілодобово проводить обстеження маршрутів патрулювання та у разі виявлення ускладнення в русі транспортних засобів на території області координує служби автомобільних доріг на усунення таких недоліків, розчистку доріг від снігу та попередження заторів в русі.

Так, з початку зимового утримання покриття проїзних частин було оброблено близько 15 тис. тонн протиожеледного матеріалу. У разі погіршення погодних умов на лінію залучається близько 150 одиниць спеціальної техніки.

За неналежне утримання автодоріг та вулиць населених пунктів області 10 посадових осіб дорожньо-комунальних організацій притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також з початку зимового утримання на території області сталося дві дорожньо-транспортні пригоди в яких супутнім фактором були незадовільні дорожні умови (ожеледиця) та у яких транспортні засоби отримали механічні пошкодження. Двох посадових осіб, відповідальних за утримання даних ділянок доріг було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто