За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Міцний зв’язок поколінь

19.12.2012 от Сектор профілактичної роботи

Шкода Анатолій Костянтинович – ветеран Державтоінспекції. У  1964 році, коли він вперше переступив поріг управління МВС України в області, навіть не здогадувався, що присвятить усе своє життя роботі в ОВС.

Зазвичай, проводжаючи пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ на заслужений відпочинок, керівники бажають колишнім співробітникам міцного здоров’я,  довгих років щасливого життя та обіцяють що не забудуть ні про досвід ветеранів, ні про їх проблеми.

Керівництво Державтоінспекції Кіровоградської області своє слово дотримують. Завжди напередодні професійних свят традиційно організовують зустрічі ветеранів з працівниками ДАІ.  Тих ветеранів, які не змогли бути присутніми, відвідують вдома.

Напередодні професійного свята Дня міліції України начальник відділу кадрового забезпечення УДАІ підполковник міліції Нечитайло Юрій Тимофійович та інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ капітан міліції Світлана Олійник завітали з найкращими побажаннями та поздоровленнями до Анатолія Костянтиновича. Скромність, душевна щирість, культура поведінки – характерні риси ветерана.  Як заведено пригадали колишні роки, поговорили про складну транспортну ситуацію на автошляхах області, про шляхи подолання негативних явищ, які заважають безпеці дорожнього руху.

Ця зустріч була теплою і щирою, інакше і бути не може, адже міцний зв’язок поколінь не втратиться ніколи .

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто