За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ завжди нададуть допомогу у складній ситуації

18.12.2012 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку з погіршенням погодних та дорожніх умов, можливою ожеледицею на автошляхах, Державтоінспекція області радить учасникам дорожнього руху бути особливо обережними, а, якщо є така можливість, взагалі утриматися від поїздок під час негоди.

Кожного дня вартові доріг  пильно стежать за ситуацією на обслуговуємій території, весь особовий склад націлений на головне – не залишити в біді тих хто потребує допомоги.

Водії, які все ж потрапили у снігову пастку, отримують всебічну допомогу від працівників ДАІ.

Ось один з таких випадків. Патрулюючи  південний обхід м. Кіровограда екіпаж ДАІ помітив вантажний автомобіль, що стояв на проїзній частині дороги. Спілкуючись з водієм, дізналися, що прямує він з іншої області та мав лихо зламатися на півдорозі. За допомогою спецтехніки транспортний засіб прибрали з проїзної частини, водієві вантажівки запропонували відігрітися у патрульному автомобілі та напоїли гарячим чаєм. Також допомогли і з необхідними запчастинами та паливом.

Якщо ви потрапили у складну ситуацію або вам необхідна допомога, телефонуйте цілодобово за телефоном гарячої лінії Управління ДАІ Кіровоградської області (0522) 35-75-33, а також надсилайте  sms-повідомлення  за номером  0503234890.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто