За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

У результаті масштабного ДТП утворився кілька кілометровий затор на автодорозі Київ – Одеса

15.12.2012 от Сектор профілактичної роботи

14 грудня близько 7:00 на території Ульяновського району на ділянці від 239 до 241 км автодороги Київ-Одеса сталося 4 ДТП за участю вантажних автомобілів та легкових автомобілів, в яких було пошкоджено 23 автомобілі та постраждало 2 особи, які отримали тяжкі тілесні ушкодження та були доставлені до Ульянівської районної лікарні.

Як наслідок – утворився 2 км затор,  у якому опинилися більше ніж 800 одиниць автомобільного транспорту.

На місті працювали працівники Державтоінспекції та підрозділ МНС. Весь час поки тривала ліквідація наслідків аварії, інспектори ДАІ забезпечували регулювання дорожнього руху. Так, співробітниками ДАІ було організовано рух транспорту по одній смузі в об’їзд ділянки, де сталася ДТП.

Також працівниками ДАІ допомагали всім без винятку учасникам дорожнього руху, які цього потребували, людям підвозили гарячі напої та бутерброди, надавали можливість скористатися мобільним звязком, тощо.

Станом на 17:30 рух транспорту на автодорозі «Київ-Одеса» повністю відновлено.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто