За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

З 12 по 18 листопада, в Україні у рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху триває Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху.

16.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

У рамках проведення заходів, 16 листопада 2012 року, як на території Держави так і у Кіровоградській області проведено акцію «Краплина крові – життя людини».

Працівники Державтоінспекції  області добровільно стали донорами.

Правоохоронці у своїй діяльності часто стикаються з ситуаціями, коли переливання крові – єдиний вихід врятувати людині життя і рахунок іноді йде на хвилини. Тому, залишитися осторонь від соціального проекту ми не можемо.

На обласній станції переливання крові у Кіровограді акція «Краплина крові – життя людини» відбулася за участю заступника начальника УДАІ УМВС України в області підполковника міліції Максима Бабія, особового складу підрозділів Державтоінспекції області та представників засобів масової інформації.

У проведенні акції взяли участь всі працівники ДАІ, котрі у цей не були задіяні на службі.
Проведення цього заходу покликане вкотре привернути увагу суспільства до питань забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху, стабілізація та зменшення кількості людських жертв у дорожньо-транспортних пригодах. Спільно з громадськими організаціями, Державтоінспекція проводить широкомасштабну комплексну профілактичну роботу, бере участь у всіх починаннях направлених на пропаганду безпеки дорожнього руху.

Сектор профілактичної роботи
УДАІ УМВС України в області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто