За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На території Кіровоградщини тривають заходи Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

13.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

Згідно з планом заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року та на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 22.10.2012 №31473/1-12 у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у світі в період 2011-2020 рр., проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 12 по 18 листопада тривають заходи Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

13 листопада 2012 року в УДАІ УМВС України в області відбулась прес-конференція начальника Управління полковника міліції Олексія Березневича з представниками обласних засобів масової інформації щодо вирішення проблемних питань у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

У своєму виступі начальник управління Державтоінспекції УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Олексій Березневич зазначив, що з 12 по 18 листопада, в Україні у рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху пройде Всеукраїнський Тиждень  безпеки дорожнього руху.

Олексій Васильович звернув увагу присутніх, що сьогодні потрібно розуміти: для зміни ситуації на краще необхідні спільні зусилля як органів державної влади, так і громадських організацій, засобів масової інформації, врешті – кожного громадянина. Саме  підвищення правосвідомості та відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі – є головним чинником безпеки дорожнього руху.

У прес-конференції взяли участь начальник УДАІ УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Олексій Васильович Березневич, заступник начальника Управління підполковник міліції Максим Валентинович Бабій та заступник начальника УДАІ – начальник відділу організації роботи дорожньо-патрульної служби підполковник міліції Олег Іванович Тарасенко та представники обласних та центральних засобів масової інформації.

Сектор профілактичної роботи

УДАІ УМВС України

в Кіровоградській області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто