За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВСІХ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

12.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

На території Кіровоградщини тривають заходи Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

Згідно з планом заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року та на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 22.10.2012 №31473/1-12 у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у світі в період 2011-2020 рр., проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 12 по 18 листопада пройде Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.

13 листопада 2012 року в УДАІ УМВС України в області відбудеться прес-конференція начальника Управління полковника міліції Олексія Березневича з представниками обласних засобів масової інформації щодо вирішення проблемних питань у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

14 листопада 2012 року відбудуться цільові профілактичні заходи «Увага! Пішохід на дорозі!» за участю заступника начальника Управління підполковника міліції Максима Бабія та учнів однієї з міських шкіл.

15 листопада 2012 року відбудуться цільові профілактичні заходи «Ремінь безпеки» за участю заступника начальника Управління підполковника міліції Олега Тарасенка та представників засобів масової інформації.

16 листопада 2012 року спільно з медичними закладами відбудеться акція щодо здачі донорської крові для використання в лікуванні постраждалих в дорожньо-транспортних пригодах.

Державтоінспекція звернеться до регіонального Єпархіального Управління Церкви щодо можливості звернення священників до парафіян після божественної літургії  17.11. та 18.11.2012 у всіх храмах на знак пам’яті загиблих у дорожньо-транспортних пригодах, висловити співчуття їх близьким та рідним, закликати усіх до неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

18 листопада 2012 року – всесвітній День пам’яті жертв ДТП!

Сектор профілактичної роботи

УДАІ УМВС України області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто