За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ провели профілактичні заходи на пасажирському автотранспорті Гайворонського, Ульяновського та Голованівського районів

19.10.2012 от Сектор профілактичної роботи

Лише за два дні перевірок інспекторами ДАІ було виявлено 26 порушень законодавства, допущених автоперевізниками, з яких 7 фактів керування водіями транспортними засобами, технічний стан і обладнання яких не відповідає необхідним вимогам та 7 – перевищення швидкості руху.  Чотири транспортні засоби, які перевозили пасажирів, були переобладнані з порушенням діючого законодавства. Троє  водіїв перевозили пасажирів без відповідих документів, а ще 5 допустили відхилення від визначеного маршруту руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто