За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

«Безпеці на дорогах – підвищену увагу!»

10.08.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

8 серпня працівники ДАІ Кіровоградщини разом з членами загону юних інспекторів руху з Компаніївської школи № 1  в рамках загальнодержавного місячника безпеки дорожнього руху організували акцію «Безпеці на дорогах – підвищену увагу!».

Місцем проведення заходу стала одна з вулиць у центрі Кіровограда з найбільш жвавим рухом. По обидві  сторони розташованого на вулиці Велика Перспективна пішохідного переходу   пари юних інспекторів руху проводили профілактичну роботу з пішоходами. Готуючись до проведення такої акції  працівники Державтоінспекції намагалися знайти вихід, який дозволив би, якщо не зовсім виключити аварії за участю пішоходів, то хоча б зменшити їх кількість. А починати вирішили не з с штрафів, а з роз’яснювальних лекцій та роздачі світловідбиваючих значків, що так необхідні кожному пішоходові. Тож перехожі отримали можливість стати насправді повноправними учасниками дорожнього руху, яких добре видно водіям.

Не залишили без уваги працівники ДАІ і водіїв. Для них підготували агітаційні листівки з корисною інформацією про необхідність дотримання Правил дорожнього руху та порадами як уникнути небезпеки у спекотну погоду, а також нагадування про дотримання швидкісного режиму.

Працівники Державтоінспекції сподіваються, що завдяки акції учасники дорожнього руху усвідомлять, що дотримання Правил дорожнього руху та заклик до цього інших – вкрай необхідні міри для безпеки людей.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто