За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Мандрівка солдата закінчилася в міліції

25.07.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

23 липня робочий день у співробітників роти ДПС ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області старшого лейтенанта міліції Ігора Жердія та сержанта міліції Василя Чорнобая починався як завжди: ранній підйом, прибуття до підрозділу, отримання табельної зброї, інструктаж командира, доведення орієнтувань.

Здійснюючи патрулювання автодороги Стрій-Знамянка  о 8.55 годині інспектори помітили на маршруті особу, яка підлягала орієнтуванню. Ним був 19-ти річний житель м. Маріуполь Донецької області, який увечері 21.07.2012 самовільно залишив територію військової частини, що розташована біля с. Веселівка Кіровоградського району, де він проходив строкову військову службу.

Працівники ДАІ зуміли знайти необхідні слова для хлопця, адже колись також юнаками проходили строкову службу в армії, тож опору він не чинив. Втікача було доставлено до Кіровоградського райвідділу міліції та в подальшому передано ініціаторам розшуку.

Доречі, за час проведення оперативно-профілактичної операції «Розшук» працівниками Державтоінспекції області було затримано 4 злочинця та розшукано 2 безвісти зниклих.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто