За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Покататись не вдалося. Працівники ДАІ Кіровоградського міськвідділу затримали крадіїв автомобіля «на гарячому»

14.06.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Виявляється, автомобіль давно вже не розкіш і навіть не засіб пересування, а надійне джерело збагачення. Викрадення машини – більшою мірою результат безвідповідального ставлення водія до її збереження. Майже 90 % транспортних засобів, які розшукувала міліція, не були обладнані протиугінними засобами. Автозлодіями можуть бути різні люди. Наприклад «узяти» той же «Жигулик» здатний навіть підліток – достатньо зламати замок.

Для когось цей вид злочину – нерозумні пустощі, мовляв, побився об заклад з приятелем, що зможе покататися на чужому авто. Як правило такі машини знаходяться швидко і навіть у нормальному стані. Для досвідчених злочинців – це бізнес з великими грошима. Ну а хтось, «щипає по крихтах», віддаючи перевагу «синиці в руках, ніж журавлю у небі».

От лише один приклад. Нещодавно у м. Кіровограді від автостоянки по просп. Правди 20-річний  хлопчина зі своїм неповнолітнім товаришем намагалися викрасти «Москвич». Чим саме хлопців привабило вітчизняне авто не відомо, але якби не спостережливість мешканця міста, який спостерігав цю картину з вікна свого будинку та зателефонував до міліції, здійснити свій намір їм би вдалося.  Зламавши замок, «автолюбителі» почали відкочувати «Москвич» від стоянки, та помітивши працівників ДАІ Кіровоградського МВ, які несли службу неподалік та відразу прибули на місце пригоди, двоє зловмисників дременули в різні боки. Одному з них вдалося «відірватися» від інспекторів ДАІ, але не на довго. Його «подільник» був затриманий одразу.  Свої пояснення про те, що сталося хлопці дають слідчим органам.

Так і виходить, що, намагаючись відкусити свій шматочок від «автомотопирога», автозлодії самі готують собі фінал: «колючка», собачки, тюремна баланда.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто