За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

УВАГА! ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

07.05.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Напередодні святкових травневих вихідних днів, Державтоінспекція Кіровоградської області нагадує Вам про необхідність бути гранично уважними на дорогах і суворо дотримуватись Правил дорожнього руху, особливо на автошляхах, що ведуть до місць масового відпочинку, проведення масових культурних заходів, на зупинках громадського транспорту, при проїзді перехресть і пішохідних переходів у містах і селищах області.

Прохання до водіїв автотранспорту коригувати свої маршрути руху в ці дні відповідно дорожній обстановці, а також не залишати транспорт на проїзній частині без нагляду, щоб уникнути заторів в дорожньому русі.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто