За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Інспектори ДАІ повернули авто законному власнику

24.04.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

16 квітня, о 01:30 годині до чергової частини Кіровоградського районного відділу за телефоном  «102» звернувся 40-річний громадянин, мешканець с. Крупське, Кіровоградського району, який повідомив про те, що повертаючись додому на своєму автомобілі «ЗАЗ 1102» з с. Анінське,  він побачив на дорозі декількох чоловіків, які рухалися в попутному напрямку. Чоловік зупинився, щоб підвезти попутних пасажирів, але дуже швидко пошкодував про це, оскільки невідомі заблокувавши рух автомобіля почали бити машину і погрожувати водієві фізичною розправою. Переляканий чоловік залишив автомобіль та почав тікати в бік дому, а четверо зловмисників, заволодівши його транспортним засобом поїхали в напрямку с. Анінське.

Одразу ж після отримання інформації було повідомлено чергову частину Управління ДАІ та визначено можливий  шлях пересування викрадачів, після чого орієнтовано всі екіпажі дорожньо-патрульної служби, які здійснювали нагляд за дорожнім рухом.

В ході оперативно-розшукових заходів автомобіль було знайдено та встановлено особи викрадачів. Ними виявилися двоє 23-річні хлопці, один з яких раніше судимий, та двоє їх 21-річні приятелі, жителі с. Вишняківка Кіровоградського району.

Наразі триває розслідування пригоди.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто