За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

У чиїх руках безпека пасажирів?

20.04.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Не підлягає сумніву факт: займаючи пасажирське місце в автобусі чи маршрутному таксі, громадянин має право на безаварійну та безпечну поїздку!

А причин для стурбованості вистачає, адже з появою на наших дорогах перевізників різних форм власності непокоїть проблема гарантування безпечного перевезення пасажирів на їхніх маршрутах.

Вже з початку року з вини водія автобусу на території області сталася дорожньо-транспортна пригода, в наслідок якої 1 особа постраждала.  Також за участю маршрутних транспортних засобів трапилося 3 незначних дорожньо-транспортні пригоди, в яких транспортні засоби отримали механічні ушкодження. Виявлено та припинено 3 факти керування транспортними засобами у нетверезому стані водіями цієї категорії.

Саме з метою попередження та профілактики аварійності на пасажирському транспорті, зміцнення транспортної дисципліни водіїв та підвищення технічної готовності автотранспорту, призначеного для перевезення людей, проводяться регулярні перевірки працівниками Державтоінспекції Кіровоградської області. Одне з таких відпрацювань було проведено днями у м. Олександрії, за результатами якого працівниками Державтоінспекції області виявлено 24 порушення Правил дорожнього руху водіями маршрутних транспортних засобів. Мав місце навіть факт, коли автобусом керував водій у нетверезому стані. У 9 випадках водії перевозили пасажирів на технічно несправному транспорті. Перевізники  свідомо порушували правила маневрування та проїзду перехресть, інші вимоги Правил дорожнього руху, особливо в години «пік», допускали перевезення пасажирів понад норми.

При виникненні аварійно небезпечної ситуації з пасажирським транспортом тяжкість наслідків може бути надзвичайною, оскільки в салоні перебуває відразу значна кількість людей. Тому водіям транспортних засобі, які здійснюють пасажирські перевезення, варто пам’ятати, що вони відповідають за життя і здоров’я своїх пасажирів!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто